Test wydajności skryptu Seokatalog

 

W tekście przeczytacie o funkcjach i wydajności bardzo popularnego w Polsce skryptu do tworzenia katalogów pod nazwą Seokatalog. Autor skryptu, to Generał na forum PiO, który już wcześniej nabrał doświadczenia i pomysłów przy współtworzeniu skryptu katalogu otwarty mini. Niedawno seokatalog skończył 2 lata, a jego popularność wciąż rośnie.

Spam oferty pozycjonowania z (nie)korzystnym modelem rozliczania w branży jubilerskiej

 

Ostatnio byłem w Poznaniu i zaczynałem nawet lubić to miasto, ale widzę, że robi się tu siedlisko spamerów. W tekście przeczytacie o moich własnych doświadczeniach z okresu ostatnich 18 miesięcy przy współpracy z firmą jubilersko-zegarmistrzowską, a do refleksji skłoniły mnie spam oferty jakie przyszły na skrzynkę pocztową tej firmy.

Pozycjonowanie Stron Internetowych dźwignią handlu w Internecie

 

Pozycjonowanie stron www (z ang. web positioning) jest jedną z odmian typowej reklamy „pull” w Internecie. Jest to technika umieszczania strony www (a dokładnie łącza do jej domeny zawierającego tytuł i opis pod jakim strona została zarejestrowana w wyszukiwarce lub katalogu) wysoko w na liście wyszukanych stron w wyszukiwarkach i katalogach dla danego słowa kluczowego (frazy).

Google Caffeine – technologia

 

Google Caffeine jest nową, ulepszoną i odświeżoną wersją silnika wyszukiwania Google. Projekt Caffeine dotyczy jedynie wnętrza silnika Google, więc finalna wersja nie powinna przynieść żadnych zmian wizualnych dla internautów.

Wizerunek w wyszukiwarce

 

Zapewne znane jest nam powiedzenie „jak cię widzą tak cię piszą”! W dzisiejszych czasach ogromne znaczenie ma wrażenie estetyczne, – wizerunek w Internecie zatem jest sprawą kluczową. Czasem pierwsze kilka sekund spotkania, uścisk dłoni oraz wymiana kilku luźnych zdań jest decydujące o odbieraniu przez nas innej osoby. Podobne zasady panują również w sieci. Wizerunek firmy w Internecie jest bardzo ważny. Wyniki jakie pojawią się w wyszukiwarce po wpisaniu nazwy firmy świadczą o jej postrzeganiu przez klientów.

Narzędzia SEO

 

Keyword Research Tool jest narzędziem, którego możemy użyć w celu wyszukania większej ilości słów kluczowych, niż sami jesteśmy w stanie wymyślić. Jeśli popadamy w wątpliwość czy wyczerpaliśmy limit słów kluczowych odnoszących się do zawartości naszej strony WWW bądź też sami nie jesteśmy w stanie wymyślić sensownych przykładów, możemy skorzystać z powyższego narzędzia. Zasada jego działania jest bardzo prosta. W specjalnym okienku „Words/Phrase” wpisujemy interesującą nas frazę, po czym klikamy „Research Keywords”. Naszym oczom powinny ukazać się alternatywne słowa kluczowe do tych które wpisaliśmy.

Narzędzia SEO

 

SEO z języka angielskiego Search Engine Optimization (Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych) to zbiór czynności pozwalający na osiągnięcie przez serwis WWW jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Wykorzystywane są do tego słowa kluczowe czyli pojedyncze wyrazy bądź całe wyrażenia których szuka użytkownik. Im bogatsza zawartość merytoryczna serwisu tym większa szansa na to, że znajdzie się w początkowych wynikach wyszukiwarki.

Analityka internetowa – co to ?

 

Analityka internetowa na polskim rynku jest w fazie rozwoju i można zaobserwować lekką konkurencję zagranicznych firm oferujących swe usługi tego rodzaju. Google Analytics oraz Stat24 to dwie główny firmy rywalizujące w Polsce.
Obecnie gdy zadaniem pozycjonerów jest uzyskanie jak najlepszego miejsca w wyszukiwarkach na słowa kluczowe, analityka internetowa spełnia inną funkcję. Główne zadanie to przeprowadzenie działań mające na celu przewidzenie ruchu na stornie. To analitycy Internetowi mają zmierzyć efektywność działań marketingowych.

Szkolenie z pozycjonowania

 

Firma jest szybko rozwijającą się firmą w branży pozycjonowania stron. Nasze szkolenia są bardzo efektywne, wykorzystując nasze doświadczenie w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych gwarantujemy 100% satysfakcji klientów. Wyszkoliliśmy w tej dziedzinie bardzo wielu specjalistów, którzy znaleźli pracę w najlepszych i największych firmach w Polsce.

Reputacja firmy w wyszukiwarkach

 

Klienci wpisując w wyszukiwarkę nazwę konkretnej firmy czy produktu często prócz strony samej firmy zwracają uwagę na pozostałe wyszukane strony. Zazwyczaj są to artykuły, fora w których znajdują się różnorakie opinie na temat firmy. Właśnie to jakiego typu opinie są umieszczone w Internecie, zwłaszcza na pierwszych wyszukiwanych stronach, będzie budować szeroko pojętą reputację firmy w wyszukiwarkach.

Page 1 of 212»